DanLine: Pakalpojumi > Jūras kravu pārvadājumiPakalpojumi

Jūras kravu pārvadājumi


DanLine nodrošina regulārus salikto jūras kravu pārvadājumus (LCL) un pilno konteineru kravu pārvadājumus (FCL) no durvīm līdz durvīm.
DanLine nodrošina jūras konteineru piegādes pakalpojumus no/ uz lielākajām Āzijas, Amerikas Savienoto Valstu un Eiropas ostām. Kā arī nodrošinām konteineru tālāku nogādāšanu uz Baltkrieviju, Krieviju un citām NVS valstīm izmantojot konteineru vilcējus vai dzelzceļa transportu.

Jūsu priekšrocības sadarbojoties ar DanLine:

  • Plānveidīgs piegādes laiks – pakalpojumu nodrošina pieredzējuši nozares darbinieki, kas darbojas transporta nozarē vairāk kā desmit gadus, izvēloties atbilstošus un kompetentus sadarbības partnerus. Sūtījums tiek paņemts no nosūtītāja un piegādāts līdz saņēmējam Jums vajadzīgā laikā un vietā;
  • Drošība – pateicoties sadarbībai ar apdrošināšanas akciju sabiedrību AAS „Balta” kravas bojājumu gadījumā, klients saņem kompensāciju ar atlīdzību 666,67 SDR/ par iepakojumu un līdz 2,00 SDR/ par 1kg. SIA DanLine kā ekspeditora civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises Nr.: 500189207;
  • Kvalitāte – piegādes no „door-door” visā pasaulē, mūsu darbinieki ir pieejami un atbildēs uz Jūsu jautājumiem 24h/7. Darbinieku augstā kvalifikācija un ar klientiem atrunātie un individuāli noteiktie darba procesi nodrošina augstas kvalitātes pakalpojuma izpildi.

Lai saņemtu tieši Jums izstrādātu risinājumu un cenu piedāvājumu par šo pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums:
danline@danline.lv

Uz lappuses sākumu

© 2021 DanLine Transport & Logistics
developed by ARMNIKO