DanLine: Pakalpojumi > Avio kravu pārvadājumiPakalpojumi

Avio kravu pārvadājumi


DanLine nodrošina avio kravu pārvadājumus
DanLine nodrošina avio kravu pārvadājumus, izmantojot Premium klases aviolīnijas, kas garantē kvalitatīvas un ātras piegādes visā pasaulē.

Jūsu priekšrocības sadarbojoties ar DanLine:

  • Garantēts piegādes laiks – pakalpojumu nodrošina pieredzējuši nozares darbinieki, kas darbojas transporta nozarē vairāk kā desmit gadus, izvēloties atbilstošus un kompetentus sadarbības partnerus. Sūtījums tiek paņemts no nosūtītāja un piegādāts līdz saņēmējam Jums vajadzīgā laikā un vietā;
  • Drošība – pateicoties sadarbībai ar apdrošināšanas akciju sabiedrību AAS „Balta” kravas bojājumu gadījumā, klients saņem kompensāciju ar atlīdzību līdz 17 SDR/ par 1kg. DanLine kā ekspeditora civiltiesiskās atbildības apdrošināšanas polises Nr.: 500189207;
  • Kvalitāte – piegādes no „door-door” visā pasaulē mūsu darbinieki ir pieejami un atbildēs uz Jūsu jautājumiem 24h/7. Darbinieku augstā kvalifikācija un ar klientiem atrunātie un individuāli noteiktie darba procesi nodrošina augstas kvalitātes pakalpojuma izpildi.
  • AVIO kravu apdrošināšana – mūsu klientiem nodrošinām avio kravu apdrošināšanu, piesaistot finansiāli stabilākās apdrošināšanas sabiedrības, kas tieši Jums sagatavos izdevīgākos prēmiju piedāvājumus.

Lai saņemtu tieši Jums izstrādātu risinājumu un cenu piedāvājumu par šo pakalpojumu, lūdzu, sazinieties ar mums:
danline@danline.lv

Uz lappuses sākumu

© 2021 DanLine Transport & Logistics
developed by ARMNIKO